O firmě:

Jsme obchodně-dodavatelská firma, navrhující a realizující kompletní dodávky a montáže z oboru technického zabezpečení budov a technologicky-výrobních celků. K potřebám našich zákazníků přistupujeme individuálně s důrazným zřetelem na jejich specifické požadavky.

Při realizaci zakázek využíváme letité odborné znalosti a zkušenosti našich kmenových pracovníků, kteří realizovali zakázky nejen v České republice. Naše firma má zkušenosti také ze zakázek ze Slovenska, Polska a Německa.

Od prvotní přípravy technického řešení, až po samotnou realizaci konkrétní zakázky, je kladen důraz na maximální efektivitu a spolehlivost budovaného díla. Z tohoto důvodu spolupracujeme napřímo pouze s renovovanými evropskými výrobci. Je tím zaručena vysoká provozní spolehlivost zbudovaného díla, s jistotou odborného servisu a dostupnosti náhradních dílů.

Náš tým se neustále odborně rozvíjí a je pravidelně proškolován. Můžeme tak zákazníkům nabízet nejnovější dostupné technologie z celého portfolia naší činnosti. U jednotlivých výrobců vyvinuté nové technologie a technologické postupy aplikujeme v praxi.

Spolupracujeme s odborníky z různých oborů - mezi naše osvědčené obchodní partnery patří:

    
    a další...

Zákazníkům nabízíme ucelený sortiment služeb od prvotního návrhu technického řešení, přes odbornou realizaci, až po následný plnohodnotný servis.

Námi navržené technologie a zařízení jsou vždy vysoce efektivní a zároveň šetrné k životnímu prostředí.